Великобілозерська районна державна адміністрація

«САРМАТу» передали відремонтовану військову техніку

Дата: 14.11.2016 16:11
Кількість переглядів: 391

За ініціативи обласної державної адміністрації налагоджено безперервний процес ремонту техніки для наших військових частин.  Відбулася чергова передача відремонтованого автомобіля військового призначення «МАЗ-43741» військовій частині спеціального призначення військової служби правопорядку «САРМАТ».

Як повідомили в Депатменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, відновлювальний ремонт техніки полягав у капітальному ремонті двигуна та стартера і був виконаний силами досвідчених працівників Запорізького автомобілебудівного заводу за сприяння Фонду оборони Запорізької області та активного бізнесу, що його наповнює.

Загальна вартість ремонту склала 42 тисячі гривень. З них вартість запасних частин, оплачених Фондом, - 24 тисячі гривень, а вартість ремонтних робіт, проведених ПАТ «ЗАЗ» - 18 тисяч гривень.

На фронті технічне оснащення має першочергове значення. Сідельний дванадцятиметровий тягач «МАЗ-43741» завдяки високій вантажопідйомності та невибагливості дозволить військовослужбовцям використовувати його в найбільш складних умовах для транспортування різних вантажів у складі автопоїзда на далекі і короткі відстані.

Слід зазначити, що це вже не перша одиниця техніки, що виходить після капітального ремонту. Ці машини повністю розбираються, дефектуються,  отримують нові необхідні запчастини та передаються на потреби наших захисників.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень