Великобілозерська районна державна адміністрація

Започатковано новий конкурс для чоловіків

Дата: 06.02.2017 16:11
Кількість переглядів: 498

Цього року облдержадміністрацією  вперше буде проведено обласний конкурс для чоловіків  «Батько року».

Конкурс покликаний сприяти підвищенню ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства, а також формування позитивної думки в суспільстві щодо гармонійного поєднання статусів гарного сім’янина та успішного чоловіка, який плідно працює у різних сферах.

 У конкурсних змаганнях передбачено такі номінації: «Батько року – справжній козак»; «Батько – працівник галузі металургії»; «Батько – рятівник»; «Батько – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України»; «Батько – представник місцевих органів виконавчої влади»; «Батько – працівник органів місцевого самоврядування»; «Батько – громадський діяч»; «Батько – керівник підприємства»; «Батько – працівник агропромислового комплексу»; «Батько – працівник освіти і науки»; «Батько – працівник охорони здоров’я»; «Батько – працівник культури та мистецтва»; «Батько – спортсмен»; «Батько – працівник засобів масової інформації»; «Батько – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури»;  «Батько – працівник сфери соціального захисту населення»; «Батько – волонтер».

У конкурсі можуть брати участь чоловіки віком від 18 років, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.

Подання на учасників конкурсу прийматимуться до 31 серпня цього року.    Переможців визначатиме  конкурсна комісія у вересні, а нагородження дипломами та цінними подарунками  заплановано приурочити до Всенародного дня батька.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень