Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі

Дата: 22.08.2016 16:12
Кількість переглядів: 332

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 22 серпня 2016 року відбулася нарада з керівниками правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками органів місцевого самоврядування з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в Україні.

До порядку денного внесено питання: про посилення роботи із залучення громадян до військової служби за контрактом у Збройні Сили України, виготовлення сіті-лайтів для популяризації військової служби за контрактом; про стан справ з соціально-політичної, соціально-економічної та оперативної обстановки у Великобілозерському районі станом на 22.08.2016, факти провезення зброї на територію району, порушень громадського порядку; про хід проведення операції «Урожай-2016». З даних питань виступили керівники відповідних структур.

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак доповів про соціально-політичну ситуацію в Україні, наголосив, що в Запорізькій області оголошена підвищена антитерористична готовність (жовта).

Головам виконавчих комітетів сільських рад рекомендовано не покидати відповідну територію без згоди голови райдержадміністрації; провести відповідні наради, всі комунальні підприємства перевести на посилений режим роботи, забезпечити повну координацію роботи й комунікацію з силовими та правоохоронними органами, забезпечити не зменшувальний запас пального по 1 тонні. Укласти договір оренди на автомобіль з пальним.

Керівників відповідних органів націлено на тісну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, чіткого виконання ними своїх посадових обов’язків згідно чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень