Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

ЗАПОРІЗЬКІ ПЛАТНИКИ СПЛАТИЛИ ДО БЮДЖЕТУ МАЙЖЕ 160 МЛН. ГРН. ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

Переглядів: 249

Внесок платників податків Запорізької області до держбюджету у вигляді військового збору склав з початку року 158,3 мільйона гривень. Як повідомили у Головному управлінні ДФС у Запорізькій області, це на 36 мільйонів або майже на 30% більше, ніж торік.

Лише у квітні було перераховано 42,5 мільйона, що перевищує рівень сплати аналогічного періоду на 9 мільйонів.

У територіальному розрізі переважну більшість надходжень забезпечили платники м. Запоріжжя – 84 мільйони, суб’єкти господарювання-юридичні та фізичні особи м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів поповнили бюджет на понад 19 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів – близько 15 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – майже 11 мільйонів, 7,2 мільйона надійшло з доходів жителів Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів, 7 мільйонів – Пологівського, Більмацького та Розівського районів.

Довідково: ставка військового збору становить 1,5% від доходів громадян, у тому числі  іноземних, які оподатковуються під час їх нарахування (зарплата, винагороди за трудовими договорами, від продажу об'єктів майнових і немайнових прав, від операцій з майном та інші).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин