Великобілозерська районна державна адміністрація

Обласна влада закликає керівників елеваторів приєднатися до операції «Урожай-2016»

Дата: 04.07.2016 16:14
Кількість переглядів: 505

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з керівниками підприємств по зберіганню зернових та технічних культур для обговорення питання підписання Меморандуму про взаємодію та партнерство між ОДА та платниками податків у сфері агросектору. Документ має на меті забезпечити виконання програм соціально-економічного розвитку регіону, легалізацію трудових відносин та детінізації економіки в агросекторі, правомірність декларування зерна, своєчасного та повного надходження коштів до бюджету.

Як зазначив Костянтин Бриль, на початку року облдержадміністрацією було оголошено проведення перевірки земельних питань у рамках операції «Урожай-2016». Адже за останніми даними до 50% землі в регіону знаходяться в тіні та не оподатковуються.

- Мета заходу «Врожай 2016» - не знищення малого бізнесу чи відбирання у них землі, а наведення ладу. Він полягає в тому, аби виявити порушників та допомогти їм підтримувати території, де вони працюють, у розмірі 3% податку від отриманих доходів. Саме за рахунок цих коштів у районах ремонтуються дороги, дитячі садки та підтримується соцсфера. Хочу наголосити, що влада тільки сприятиме розвитку та законодавчому закріпленню фермерів, які працюють на землі, сплачують податки та несуть соціальне навантаження на місці, проте не можуть оформити землю через бюрократичні затримки. Ми розуміємо: без аналізу збору врожаю нам не вдасться виконати цю роботу якісно. Наше головне завдання, аби ситуація, коли земля обробляється, врожай збирається, а податки до місцевих бюджетів не сплачуються - в поточному році припинилась, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У свою чергу, представники підприємств по зберіганню зернових та технічних культур запропонували посилити ваговий контроль за перевезенням зерна в регіоні та за його межі.

Стосовно Меморандуму присутнім було надано час на ознайомлення та прийняття рішення щодо його підписання.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень