Великобілозерська районна державна адміністрація

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ У ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО

Дата: 25.04.2016 16:14
Кількість переглядів: 484

 «Там де твоя оселя – смітити не можна!» - під таким гаслом вийшли 23 квітня 2016 року жителі Великобілозерського району на Всеукраїнську акцію «День довкілля». Працювали всі! І зроблено в цей день немало!

Звичайно, зараз можна дискутувати про доцільність безкоштовної праці, про необхідність певного штату працівників, але ж ми вдома час від часу робимо, знову таки перед пасхальними святами , генеральне прибирання і це нам не шкодить.

Як не прикро, наше суспільство не прийшло до розуміння простої істини, там де твоя оселя – смітити не можна. Основна ж ідея суботника якраз і полягає в тому, що планета Земля, наш спільний дім, від чистоти якого залежить наше здоров’я, здоров’я наших сімей та майбутніх поколінь.

Учасники весняної толоки Великобілозерського району, а їх близько шестисот чоловік від багатьох підприємств та установ району, а також активні громадяни висадили 153 дерев та 65 кущів, упорядкували квітники та газони загальною площею 5,03 тис.м².

Ліквідовано 4 несанкціонованих сміттєзвалища, вивезено 21,5 м³ побутових відходів, зібраних на стихійних сміттєзвалищах. Протягом акції впорядковано всі наявні в районі братські могили, територію центрального парку, дитячі майданчики дошкільних закладів освіти. Загальна площа впорядкованої території становить 20,2 га.

Добре попрацювали, приємно окинути оком територію району. Наближаються травневі свята, то ж буде хороша нагода всім жителям Великобілозерського району весело відпочити! Приємних всім свят!

 

 

 

Власна інформація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень