Великобілозерська районна державна адміністрація

Про Великобілозерське бюро правової допомоги

Дата: 01.09.2016 16:15
Кількість переглядів: 430

У с.Велика Білозерка 1 вересня 2016 року розпочав свою роботу відділ «Великобілозерське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який очолить Людмила Матвієнко. На відкритті були присутні голова райдержадміністрації Ю.Шворак, заступник голови райдержадміністрації О.Хілько, голова районної ради В.Лизюра та заступник голови районної ради О.Василенко.

Основними завданнями бюро є правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання останньої (крім захисту), забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Тож кожен, хто звернеться до бюро, зможе отримати юридичні консультації та роз’яснення з правових питань, скористатися електронними сервісами Мін’юсту (фахівці бюро забезпечують доступ громадян до комп’ютерів з відповідним програмним забезпеченням, за допомогою яких особа зможе отримати доступ до електронних сервісів, надає консультації, роз’яснюють правила пошуку та порядок отримання відомостей із зазначених сервісів) та, за потреби, відповідно до визначених законодавством підстав, отримати адвокатські послуги для здійснення представництва інтересів у суді. Ті ж громадяни, які в силу певних обставин не можуть дістатися до бюро правової допомоги, а саме одинокі особи похилого віку та особи з обмеженими можливостями, отримають необхідну безоплатну правову допомогу за місцем свого перебування. 

- Основою нашої діяльності є повага до гідності людини та прагнення створити умови, за яких кожен має рівний доступ до права і правосуддя - незалежно від рівня матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості. Гідне життя напряму залежить від того, наскільки людина знає свої права, має бажання та можливості їх реалізовувати. Коли людина отримує правову допомогу, вона має змогу захистити себе та свої права, і саме ми їй в цьому допомагаємо, - зазначила заступник начальника відділу «Великобілозерське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Матвієнко.

Жителі села дуже потребують кваліфікованої юридичної допомоги. В сучасному житті люди часто стикаються з життєвими ситуаціями, коли їм потрібен юрист: в селах це оформлення спадщини, трудові, земельні питання тощо. А в умовах, коли адекватного джерела інформації немає, то й дії людей відповідні, а саме юридично неграмотні, що може призвести навіть до тяжких наслідків у долі людини. Тому відкриття бюро правової допомоги вкрай необхідно. Найбільшу користь працівники зазначених відділів принесуть мешканцям територіальних громад, якщо будуть проводити виїзні правові консультації у відділених селах та селищах, а не чекати відвідувачів у приміщенні бюро.

Тож, відтепер кожен громадянин може скористатися своїм правом на безоплатну правову допомогу у Великобілозерському районі, звернувшись до новоствореного Бюро з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до17.00, за адресою: с.В.Білозерка, вул. Пархоменко,193.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень