Великобілозерська районна державна адміністрація

Понад 160 тисяч запорізьких сімей отримують субсидії

Дата: 04.07.2016 16:16
Кількість переглядів: 399

 

В умовах підвищення цін і тарифів на оплату житлово-комунальних послуг, з урахуванням завдань Уряду, змін, внесених до порядку призначення житлових субсидій, для максимального залучення населення області до державної допомоги, системно проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота  щодо оформлення житлових субсидій. Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, в опалювальний сезон  2015/2016 років у Запорізькій області за призначенням житлової субсидії  звернулось  306 тис. сімей, або 143 % від затверджених мінімальних цілей (214 тис. сімей).

На кінець опалювального періоду отримували житлові субсидії  226,1 тис. домогосподарств області, або 35% від загальної кількості домогосподарств області, що у 4 рази більше, ніж в опалювальний період минулого року.

На сьогодні територіальні органи соціального захисту населення області продовжують щоденний прийом громадян, відпрацьовують  прийняті документи, надають вичерпні відповіді щодо порядку призначення даного виду адресної допомоги.

З першого травня 2016 року Урядом внесені наступні зміни, які удосконалюють порядок призначення субсидій, зокрема, доповнено: перелік послуг, на оплату яких призначається субсидія, послугою з управління будинку; перелік доходів, які не враховуються до сукупного доходу при призначенні субсидії державною соціальною допомогою на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та щомісячною адресною допомогою внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг; перелік випадків, у яких проводиться перерахунок субсидії без звернення громадян: зміна соціальних нормативів використання житлово-комунальних послуг; нарахування плати за централізоване опалення за відсутності засобів обліку теплової енергії з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря.  Також передбачена можливість подання заяви та декларації для призначення субсидії в електронному вигляді у тому числі з використанням електронного цифрового підпису.

Після урахування всіх зазначених змін за станом на 01.06.2016 отримують субсидії 163,4 тисячі сімей. Сума коштів державного бюджету, яка спрямована на ці виплати, складає  1119,9 млн. грн. За словами фахівців, під час опалювального сезону очікується, що за допомогою звернеться майже у два рази більше мешканців Запорізької області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень