Великобілозерська районна державна адміністрація

Соціальні працівники вчаться надавати послуги в територіальних громадах

Дата: 11.07.2016 16:16
Кількість переглядів: 538

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено семінар – нараду для директорів територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), завідувачів стаціонарними відділеннями для постійного або тимчасового проживання, керівників установ соціальної сфери з надання соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах. У заході взяли участь  працівники Департаменту та Запорізького геріатричного пансіонату.

Відкрив семінар  доповіддю про актуальні питання організації надання соціальних послуг населенню в другому півріччі 2016 року директор Департаменту Ігор Мещан.

Учасники заходу обговорили питання фінансування установ соціальної сфери у 2017 році; стратегії розвитку системи соціальних послуг в Україні до 2022 року; результати вибіркової перевірки роботи стаціонарних відділень для постійного або тимчасового проживання територіальних центрів.

Також слухачі відвідали Запорізький геріатричний пансіонат для вивчення досвіду цієї установи в наданні соціальних послуг підопічним.

Директор пансіонату Галина Гончаренко ознайомила учасників семінару з роботою різних служб, акцентувавши увагу на спорідненості завдань стаціонарних відділень для постійного або тимчасового проживання терцентрів та інтернатних установ соціальної сфери. Присутні мали можливість безпосередньо  поспілкуватися з фахівцями пансіонату та підопічними, обмінятися думками щодо отриманої інформації та побаченого, проаналізувати роз’яснення фахівців щодо оперативного вирішення поточних проблем.

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень