Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Запорізькі фахівці Служби у справах дітей вивчають досвід інших областей

Дата: 15.06.2017 16:16
Кількість переглядів: 429

Службою у справах дітей облдержадміністрації систематично проводяться  заходи, спрямовані на підвищення кваліфікації працівників територіальних служб у справах дітей та закладів соціального захисту дітей.

Так,  близько 40 запорізьких фахівців побували в м. Умані Черкаської області, де відбувся виїзний спільний семінар – нарада  для начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення Запорізької та Черкаської областей.

Учасники заходу обговорили проблемні питання соціального захисту дітей в умовах децентралізації, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, здійснення профілактичної роботи з сім’ями з дітьми, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Також під час перебування в м. Умань учасники семінару відвідали обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей   та Уманський навчально-реабілітаційний центр. За словами начальника  Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніни Матвеєвої, запорізькі та уманські фахівці мали змогу обмінятися досвідом роботи, обговорити нагальні питання та актуальні проблеми захисту прав дітей. Одним із пріоритетів у роботі служб у справах дітей залишається  розвиток мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Проведення таких семінарів буде продовжено й надалі.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень