Великобілозерська районна державна адміністрація

Готуємось до зовнішнього незалежного оцінювання

Дата: 25.01.2017 16:16
Кількість переглядів: 425

У 2017 році державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів буде проходити у формі ЗНО.

Роз’яснення щодо нововведень надає Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Минулого року обов’язковим було складання ЗНО з двох предметів: української мови та математики або історії (на вибір). Результати тестів з цих предметів автоматично зараховувалися як результати ДПА.

Тепер випускники складатимуть іспити з трьох предметів: української мови та літератури, математики чи історії (на вибір), а також третій іспит, який випускники обирають самостійно з переліку 11 предметів (історія України, іспанська мова, німецька мова, російська мова, англійська мова, французька мова, математика, біологія, географія, фізика, хімія).

Для випускників  з навчанням або вивченням мов національних меншин мова національної меншини може бути обрана як дисципліна державної підсумкової атестації за їх бажанням і здаватися або у формі ЗНО, або в навчальному закладі.

Для  вступу до вишів випускники можуть скласти чотири предмети із 12 запропонованих.  Обов’язковим є лише  ЗНО з української мови та літератури.

З 10 січня триває реєстрація на пробне ЗНО. За станом на 23 січня зареєструвалися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в Запорізькій області 2484 особи, що становить близько третини випускників шкіл цього року.

Найбільш популярним пробним тестом серед випускників природно є тестування з української мови і літератури як обов’язкового предмету. Також популярністю в цьогорічних абітурієнтів користуються тести з математики, історії України та англійської мови.

Нагадуємо, реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО триватиме до 31 січня, тобто залишився тиждень.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором:  історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів - 8 квітня 2017 року.

Інформацію про результати пробного оцінювання з української мови та літератури оголосять 8 квітня, з інших предметів – 14 квітня.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн.

Реєстрація на пробне ЗНО учасників тестування в Запорізькій області здійснюється Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти. З порядком тестування можна ознайомитись на веб-сайті ДнРЦОЯО.

Серед нововведень при проходженні пробного ЗНО – відсутність надання заповненого електронного бланку із зазначенням помилок та правильних відповідей (на офіційному сайті також), як це було в минулі роки.

Реєстрація для участі в основній сесії ЗНО триватиме з 6 лютого до 17 березня.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання стартує 23 травня і триватиме до 16 червня 2017 року.  

Управління у справах преси та інформації 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень