Великобілозерська районна державна адміністрація

За ініціативою Марини Порошенко інклюзивний клас отримав телевізор

Дата: 14.11.2016 16:17
Кількість переглядів: 460

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль передав  одному з класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Основа» сучасний телевізор. Його було придбано в рамках благодійної акції «З теплом у серці» за ініціативою дружини Глави держави Марини Порошенко.

Як повідомив Костянтин Бриль, тиждень тому, під час проведення відкритих батьківських зборів у цій школі, батьки попросили придбати телевізор.

- Сьогодні ми побачили, як втілюється в життя трирічний науково-педагогічний експеримент «Розвиток інклюзивного освітнього середовища в Запорізькій області», керівником якого є Голова Благодійного фонду Порошенка Марина Порошенко. За моїми враженнями, дітвора в інклюзивному класі працює дуже злагоджено. І якщо ми пообіцяли їх підтримувати – слово потрібно тримати. Тож на прохання придбати телевізор відгукнулись ті, кому небайдуже. Мені здається, що море усмішок та гарний настрій - це найкраща дяка за добру справу, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону нагадав, що в рамках науково-педагогічного експерименту «Розвиток інклюзивного освітнього середовища в Запорізькій області», керівником якого є Голова Благодійного фонду Порошенка Марина Порошенко, в 47 загальноосвітніх навчальних закладах Запорізької області відкрито 78 інклюзивних класів для 154 дітей. Також для особливих малят працюють 20 дошкільних груп з інклюзивною формою навчання. Влада регіону дуже пильно стежить за цим проектом, адже наша область перша, де впроваджено інклюзію. І саме на тих результатах, які будуть досягнуті в Запоріжжі, будуватиметься подальше просування інклюзії по всій Україні.


 


 


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень