Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Про хід виконання діючих районних програм щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення Великобілозерського району станом на 05.10.2018 року

Переглядів: 201

1. Програма соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2017-2021 роки, затверджена рішенням районної ради від 16.03.2017 № 19 (зі змінами та доповненнями).

В рамках Програми:   

  • надано адресну грошову допомогу учасникам бойових дій до Дня Перемоги у Другій світовій війні 1941-1945 років - 6 чол. на загальну суму 9,0 тис.грн.;
  • надано адресну грошову допомогу учасникам бойових дій на території інших держав до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав -  22 чол. на загальну суму 33,0 тис. грн.;
  • надано адресну грошову допомогу громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи до Дня Чорнобильської трагедії – 11 чол. на загальну суму 16,5 тис.грн.;
  • надано адресну грошову допомогу учасникам бойових дій антитерористичної операції на Сході України до Дня захисника Вітчизни України –   69 чол. на загальну суму 103,5 тис.грн.
  • надано безоплатну правову допомогу 2 особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію району;
  • надано безоплатну правову допомогу щодо захисту прав учасників антитерористичної операції 4 учасникам АТО;
  • надано допомогу у працевлаштуванні 2 учасникам АТО;
  • забезпечено безкоштовне навчання дітей  учасників АТО у Великобілозерській дитячій музичній школі. В поточному році навчається 1 дитина.

2. Програма відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на автомобільному транспорті приміського сполучення, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, телекомунікаційними послугами пільгових категорій населення  Великобілозерського району на 2018-2022 роки, затверджена рішенням районної ради від 12.01.2018 № 2.

В рамках Програми:

  • забезпечено послугами з пільгового перевезення окремих категорій громадян Великобілозерського району на автомобільному транспорті приміського сполучення (інваліди I-II групи, діти-інваліди, діти-сироти, позбавленні батьківського піклування, учасники бойових дій) та відшкодовано перевізнику за надані послуги  11,0 тис.грн.;
  • забезпечено послугами зв’язку пільгових категорій населення Великобілозерського району (інваліди Другої світової війни, учасники війни, члени сімей загиблих (померлих), учасники бойових дій, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС 2 категорія) та відшкодовано ПАТ «Укртелеком» на загальну суму  5,2 тис.грн.

3. Програма підтримки діяльності непрацюючих   фізичних   осіб,   які постійно  надають соціальні  послуги  громадянам  похилого віку,    інвалідам, дітям-інвалідам,  хворим,  які  не  здатні до самообслуговування і потребують  постійної   сторонньої   допомоги   (крім   осіб,   що обслуговуються  соціальними   службами) на 2018-2022 роки, затверджена рішенням районної ради від 12.01.2018 № 1.

В рамках Програми профінансовано компенсаційні виплати непрацюючим   фізичним   особам,   які   постійно  надають соціальні   послуги   громадянам   похилого    віку,    інвалідам, дітям-інвалідам,  хворим,  які  не  здатні до самообслуговування і потребують  постійної   сторонньої   допомоги   (крім   осіб,   що обслуговуються  соціальними   службами) на загальну суму   35,1 тис.грн.

4.  Комплексна районна програма з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затверджена рішенням районної ради від 16.03.2017  № 20.

В рамках Комплексної районної програми управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації було закуплено 2 путівки на загальну суму 18,0 тис. грн. для оздоровлення дітей пільгових категорій району в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лазурна  райдуга» (з 06.08.2018 по 26.08.2018).

 

 

За інформацією управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

« повернутися до списку новин