Великобілозерська районна державна адміністрація

За результатами дитячої оздоровчої кампанїї 2016 року Запорізька область посіла 4 місце в Україні

Дата: 14.11.2016 16:17
Кількість переглядів: 296

Підсумки оздоровчої кампанії 2016 року підбито під час обласної наради, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Володимира Тоцького. У заході взяли участь представники місцевих органів влади, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад.

- Оздоровча кампанія влітку 2016 року пройшла в області на належному рівні. За її підсумками Запорізька область посіла четверте місце серед регіонів. Рекордна сума -  а це понад 94 млн. грн. - була спрямована на оздоровлення та відпочинок дітей. Цього року  вдалося охопити послугами оздоровлення 71% дітей шкільного віку, це 73 тисячі дітей, - повідомив Володимир Тоцький.

За словами директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігоря Мещана, на початку року планові показники фінансування оздоровчої кампанії  за рахунок усіх джерел фінансування складали близько 64,5 млн. грн., але завдяки співпраці вдалося збільшити обсяги коштів на оздоровлення та відпочинок дітей за рахунок різних джерел більше ніж на 30 млн. грн.. Таким чином  оздоровчу кампанію профінансовано в розмірі  94 млн. 718 тис. 245 грн.

У Запорізькій області проживає 164 тис. 435 дітей шкільного віку, з них 80 тис. 829 відносяться до пільгових категорій.  Оздоровленням було охоплено 116 тис. 695 дітей, з них 44 тис. 359 - пільгових категорій, у тому числі діти із числа вимушених переселенців та діти, чиї батьки загинули чи служать у зоні АТО.

- У нашій області  протягом останніх чотирьох років реалізується проект «Літня школа» для прийомних батьків та дитячих будинків сімейного типу з дітьми з метою підвищення виховного потенціалу прийомних сімей, яка фінансується з обласного бюджету. Цього року було виділено 200 тис. грн. з обласного бюджету. Так, у червні та серпні оздоровлено 73 прийомні сім’ї та дитячих будинків сімейного типу, 171 дитина з цих сімей, - зазначив Ігор Мещан.

У цьому році відновив  роботу дитячий центр «Артек» у Пущі-Водиці м. Київ, у якому Запорізька область оздоровила  95 дітей.

Цього літа працювали 38 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Відновив свою роботу в 2016 році дитячий заклад «Салют» у м. Бердянськ. Наступного літа планується відновити роботу в 43 закладах.

- Під час оздоровчої кампанії особлива увага, як і минулого року, приділялася безпеці відпочинку дітей. За кожним дитячим закладом закріплювалися співробітники кримінальної міліції у справах дітей, керівники галузевих служб територіальних підрозділів. Окрім цього, облдержадміністрацією здійснювався контроль за діяльністю всіх дитячих закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форми власності, що виключало можливість їх відкриття без акта готовності та санітарного паспорта. Були забезпечені всі умови для безпеки дітей. Протягом оздоровчої кампанії жодна дитина не отримала істотних травм, ексцесів не виявлено, - підбив підсумки Ігор Мещан.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень