Великобілозерська районна державна адміністрація

Свято поля, хліба і землі та 30-річчя сільського клубу

Дата: 21.11.2016 11:02
Кількість переглядів: 503

 

Честь і слава хліборобам,

хай звучать для вас пісні!

Хлібороби хліб нам роблять

Знайте ви про це усі.

На руках у них буває

Пил, земля, та не дарма

Кожен скаже, кожен знає:

Кращих рук, як ці, нема!

            З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо Свято працівників сільського господарства. 19 листопада 2016 року відбулося таке свято і у сільському клубі Великобілозерської сільської ради. Традиційно, на святковому зібранні висловлювали щиру подяку та славили тих, хто любить землю, вирощує хліб, доглядає за садом, плекає на землі квіти.

            Зі словами привітань до присутніх звернувся голова Великобілозерської районної державної адміністрації Юрій Шворак, заступник сільського голови Андрій Жмурко, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма ім. Ватутіна» Василь Шкрум, Великобілозерський сільський голова Галина Корж та в. о. начальника відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Марія Осіпчук . Вони побажали всім присутнім, щоб не переводився селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів була належно поцінованою. Також, всі виступаючі подякували працівникам сільського господарства за любов до землі, терпіння та витримку.

            Але в 2016 році свято аграріїв та трударів співпало ще з однією подією – 30-ю річницею з дня відкриття сільського клубу. Ось якими рядками розпочиналась стаття про відкриття сільського клубу Великобілозерської сільської ради в районній газеті «Знамя труда» тридцятирічної давнини: «Радість трудівників радгоспу ім.Ватутіна зрозуміла. Врешті-решт у них з’явився свій Будинок культури, в якому можна буде знайти заняття за інтересами. Цей чудовий подарунок зробили їм будівельники напередодні Дня працівників сільського господарства. Голова виконавчого комітету ради народних депутатів Б.М.Ноздрачов під оплески присутніх, які зібралися на свято сільських трудівників, перерізав червону стрічку на вхідних дверях Будинку культури. Люди зайняли місця в просторому залі. Настрій у всіх гарний. Почалися урочисті збори, присвячені працівникам полів і ферм».         

             За цей час в стінах клубу було проведено чимало гарних заходів. І саме з цієї нагоди завідуюча сільським клубом Лідія Шворак запросила на захід всіх, хто працював у сільському клубі або був учасником художньої самодіяльності протягом всього періоду роботи закладу. Всі були нагороджені подячними листами Великобілозерської сільської ради, адже всі ці роки клуб працював завдяки цим талановитим людям.

             Протягом концертної програми звучали чарівні українські пісні, веселі гуморески, запальні танці та театральна міні-вистава.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень