Великобілозерська районна державна адміністрація

Жителі Приазовського радіють відкриттю газопроводу

Дата: 15.06.2017 16:18
Кількість переглядів: 440

Під час робочої поїздки до Приазовського району голова облдержадміністрації Костянтин Бриль разом з народним депутатом України Сергієм Валентировим взяли участь в урочистому запалюванні газу в оселі мешканки селища Приазовське Лілії Бородіної.

Як повідомила голова Приазовської райдержадміністрації Наталія Романенко, станом на 1 червня 2017 року будівництво міжселищного газопроводу високого тиску другої категорії до сіл Надеждине, Добрівка, Гірсівка, Дунаївка, Олександрівка, Степанівка Перша та смт Приазовське знаходилося на завершальній стадії. Пуск газу до смт Приазовське було здійснено 13 грудня 2016 року. Загалом у районному центрі майже повністю прокладено вуличні газопроводи за рахунок коштів населення та проведено обв’язку будинків. На початок 2016 року залишкова вартість проекту по будівництву міжселищного газопроводу високого тиску другої категорії до смт. Приазовське, с Добрівка, Дунаївка, Олександрівка, Степанівка Перша складала 31 млн. 536,719 тис. грн.

Будівництво міжселищного газопроводу високого тиску другої категорії було розпочато в Приазовському районі ще в 2012 році. Проте кілька років люди чули лише обіцянки  замість газопроводу.

Постановою КМУ від 24 червня 2016 року з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку було виділено субвенцію в сумі 6 мільйонів гривень. Ці кошти були повністю спрямовані на добудову газопроводу. Крім цього, на сесії обласної ради Приазовському району виділено 23 383,905 тис. грн. на добудову міжселищного газопроводу, ще 300 тис. грн. виділено з районного бюджету та 1852,814 тис. грн. співфінансування сільських бюджетів названих сіл. Додатково розпорядженням КМУ від 21 грудня 2016 року з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку виділено субвенцію в сумі 10200 тис. грн., яка повністю спрямована на добудову газопроводу.

Вітаючи з пуском газу приазовчанку, почесні гості вручили жінці подарунки. Як зазначив Костянтин Бриль, нині в селищі до 12 будинків прийшло блакитне паливо. Та робота триває.

- Місцеві жителі розповідають, як ще шість років тому вони збирали кошти та пройшли чимало випробувань. Нарешті вони отримали те, чого так сильно прагнули. Сьогодні ми поспілкувалися з бабусею, яка за свою багаторічну працю вже давно заслужила жити в комфортних умовах. Нині ми на власні очі побачили, що котел висить, плита працює і смачно пахне яєчнею. Це дуже важливо, коли злагоджена робота влади всіх рівнів стає радістю для людей, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Лілія Бородіна – 85-річна пенсіонерка, ветеран праці, працювала бухгалтером у КСП «Прогрес» та все життя провела у смт Приазовське. За словами жінки багато років поспіль місцеві жителі чекали на блакитне паливо. І нарешті їх мрія здійснилася.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень