Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізький регіон та Республіка Латвія співпрацюватимуть через почесне консульство

Дата: 14.11.2016 16:19
Кількість переглядів: 400

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним послом Республіки Латвія в Україні Юрісом Пойкансом. Сторони обговорили питання можливої співпраці між Латвією та областю, а також перспективні напрями контактів.

Під час зустрічі Костянтин Бриль презентував гостю інвестиційний паспорт Запорізької області, а також повідомив про досягнення Агенції регіонального розвитку.

- Нас здивували статистичні дані про товарообіг між нашими країнами. Нині загальні показники взаємної зовнішньої торгівлі товарами та послугами склали $3,38 мільйона. Проте обсяг експорту товарів та послуг зменшився у 4,9 раза. Тож нині ми пропонуємо відновити нашу співпрацю, аби бізнес працював більш активно, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У свою чергу, Юріс Пойканс запропонував задля розвитку подальших економічних контактів створити в регіоні інститут почесного консульства.

- Консулом може стати навіть бізнесмен, якого будуть підтримувати міська та обласна влади. Як показує практика, це дає значний поштовх економічним та культурним взаємовідносинам, а також обміну досвідом у питаннях децентралізації та євроінтеграції, - зазначив Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Латвія в Україні Юріс Пойканс.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень