Великобілозерська районна державна адміністрація

Служба зайнятості надає особливу увагу переселенцям та демобілізованим учасникам АТО

Дата: 31.10.2016 16:20
Кількість переглядів: 347

Протягом січня-вересня 2016 року на обліку в службі зайнятості перебувала 1471 внутрішньо переміщена особа. За цей період працевлаштовані за направленням служби зайнятості 335 безробітних цієї категорії. Окрім цього, 85 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, 83 взяли участь в громадських роботах, 5 отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи.

Також за цей період в службі зайнятості перебувало 1703 демобілізованих учасника АТО. За цей час працевлаштовані за направленням служби зайнятості 387 безробітних цієї категорії (з них 118 підписали контракт та повернулись на військову службу). Також 93 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, 72 взяли участь в громадських роботах, 65 отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи.

Всього протягом січня-вересня 2016 року 20,5 тис. безробітних знайшли роботу, з них 486 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, 177 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи; 7 тис. безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 10,3 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень