Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Про робочий візит заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова до Великобілозерського району

Переглядів: 313

 

Голова райдержадміністрації Ася Ярмоленко 11 вересня 2018 року зустрічала на території  Великобілозерського району заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова та директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталія Литвиненка. В ході робочого візиту представниками обласної влади проведено нараду з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Великобілозерського  району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року та забезпечення питною водою населених пунктів району.

Під час особистого прийому громадян до представників обласної державної адміністрації звернулись жителі Великобілозерського району щодо питань завершення будівництва полігону твердих побутових відходів та ремонту територіальних доріг.

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков та директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко за участі представників райдержадміністрації та Великобілозерської сільської ради здійснили обстеження котельні Великобілозерського навчально-виховного комплексу № 1 та виїзд на об’єкт незавершеного будівництва полігону твердих побутових відходів.

За результатами робочого візиту представниками обласної влади було відзначено, що рівень підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Великобілозерського  району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року на території відповідає плановим показникам.

 

« повернутися до списку новин