Великобілозерська районна державна адміністрація

В регіоні планується відновити понад тисячі місць у дитячих садках

Дата: 05.09.2016 08:42
Кількість переглядів: 425

Серед основних завдань, які передбачені обласною Програмою розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки, є подальше відновлення мережі дошкільних навчальних закладів. Як повідомили в Департаменті освіти та науки облдержадміністрації, заплановано відновити 1027 місць. Наразі це завдання виконано на 96% - відновлено 989 місць у дитячих садках.

На сьогодні в області функціонує 523 дошкільних навчальних заклади, в яких навчається 57 389 дітей. Проте наразі проблема перевантаження дошкільних закладів залишається нагальною: у розрахунку на 100 місць, у середньому, в закладах виховується 116 дітей; досі існує черга з 2900 дітей, яка зменшилася на більше ніж на тисячу  одиниць у порівнянні з серпнем 2015 року (4703 дітей).

Для подальшого відновлення дошкільних навчальних закладів чи місць у вже функціонуючих, Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з органами місцевої влади та місцевого самоврядування активно  співпрацює на різних рівнях з ЮНІСЕФ та міжнародною компанією GIZ. Так, наприклад, за кошти ЮНІСЕФ з 17 визначених до співпраці дошкільних закладів області до кінця поточного року буде відновлено 10 або 12 груп, розрахованих на 280 місць. При цьому ці групи буде не просто якісно відремонтовано, але ще й оснащено ошатними дитячими меблями, постільною білизною та іграшками. Наразі компанія GIZ активно здійснює відновлення колишнього сотого дитячого садочка у місті Запоріжжі, на завершальному етапі відновлювальні роботи у дошкільному закладі № 144.

- На наступний рік для подальшої розбудови мережі дошкільної освіти пропонується місцевим органам самоврядування не лише в обов’язковому порядку продовжувати роботу щодо відновлення дошкільних навчальних закладів та окремих груп, але й активно сприяти впровадженню інших форм дошкільної освіти, у тому числі - приватної та сімейної, - наголосила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень