Великобілозерська районна державна адміністрація

Зупинимо самовільні вирубки хвойних насаджень!

Дата: 12.12.2016 16:21
Кількість переглядів: 386

          

           Наближається свято Нового року. Кожна родина готується до нього і, як правило, незмінним атрибутом є новорічна ялинка. Незважаючи на заходи, які щорічно проводятьсядля посилення охорони хвойних насаджень у передноворічний період, випадки самовільних браконьєрських вирубок все одно трапляються.Несумлінні громадяни навіть не замислюються над тим, як важко виростити хвойне дерево. Таким громадянам нагадуємо, що всі лісонасадження перебувають під державною охороною, незаконні вирубки караються чималими штрафами.

           Так, згідност.65 Кодексу України про адміністративні правопорушення:«незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення,тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадяні на посадових осіб - від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»

          Якщо ці правопорушення скоєні особою віком від 14 до 16 років, штраф стягується з батьків або осіб, що їх замінюють (ст.184 КУпАП).

          Обов’язково під час покупки новорічної красуні звертайте увагу на наявність бирки, відсутність якої свідчить про незаконну вирубку дерева. Враховуючи ці рекомендації, ми зможемо уникнути знищення хвойних насаджень та запобігти значної шкоди і збитків для природного середовища.

         Тож шановні громадяни, не псуйте собі настрій напередодні новорічних свят і не завдавайте шкоди хвойним насадженням, які прикрашають наш рідний край та є основою здорового довкілля.


  


 


 


 


 

    

 

За інформацією відділу агропромислового

розвитку райдержадміністрації


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень