Великобілозерська районна державна адміністрація

Про захист прав і законних інтересів дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 17.08.2016 16:21
Кількість переглядів: 472

Службою у справах дітей райдержадміністрації 15 серпня 2016 здійснено перевірку виконавчого комітету Гюнівської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в частині б  ст. 30, 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В ході перевірки встановлено, що сільська рада в своїй роботі керується Конституцією України, законами України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженнями голови райдержадміністрації, рішеннями обласної та районної ради.

На контролі виконавчого комітету перебуває розпорядження голови Великобілозерської райдержадміністрації від 28.12.2015 № 279 «Про план заходів щодо забезпечення реалізації прав дітей у Великобілозерському районі на 2016 рік». На розпорядження заведено контрольну папку.

Виконавчим комітетом Гюнівської сільської ради здійснюються заходи щодо захисту прав і законних інтересів дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Заведено особові справи дітей, в яких містяться такі копії документів: свідоцтво про народження дитини, рішення суду про позбавлення батьківських прав чи свідоцтво про смерть батьків, розпорядження голови райдержадміністрації про встановлення статусу дитині та розпорядження про влаштування дітей під опіку, піклування, виховання в дитячий будинок сімейного типу чи прийомну родину.

Виконкомом сільської ради проводиться робота щодо своєчасного виявлення неблагополучних сімей, їх обліку та систематична перевірка умов утримання та виховання в них неповнолітніх дітей. Акцентовано увагу щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На дошці оголошень розміщено інформацію про альтернативні форми виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

         На контролі виконкому сільської ради перебуває районна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на 2016-2018 роки. На даний час на квартирному обліку діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа не перебувають

За результатами проведеної роботи встановлено, що у виконавчому комітеті сільської ради робота направлена на виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в частині виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади здійснюється на достатньому рівні.

 

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень