Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Дорослі вчаться вчити дітей

Дата: 15.06.2017 16:23
Кількість переглядів: 351

У Запоріжжі 11-й рік поспіль на базі Запорізького обласного інституту післядипломної освіти проводиться науково-практичний семінар для працівників системи дошкільної освіти в рамках «Тижня освіти для дорослих в Україні».  Захід проводиться з метою формування життєвої необхідності дорослих громадян у постійному вдосконаленні власної освіти впродовж усього життя, а також вирішення актуальних проблем освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах.

Цього року Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з МОН України, Інститутом модернізації змісту освіти, Інститутом психології НАПН України ім. Г.С. Костюка, Бердянським державним педагогічним університетом, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», The LEGO Foundation (Королівство Данія), Департаментом освіти і науки Запорізької облдержадміністрації зібрав всеукраїнський проблемний науково-практичний семінар «Світ дитинства» за формою проведення «Літня школа для дорослих 2017» - педагогічний квест.

У його роботі  беруть участь науковці, педагоги,  викладачі з усієї України.

У ході семінару обговорюються питання  нормативно-правового забезпечення діяльності дошкільної ланки освіти; педагогічна свідомість в історичному контексті: парад ювілеїв від Коменського до Сухомлинського; психолого-педагогічні технології забезпечення особистісного розвитку дитини; розвиток пізнавальної діяльності та творчості дитини під час оволодіння  математичними уявленнями; художньо-творчий розвиток дитини  тощо.

- Всеукраїнський семінар є вагомою подією для освітян України, справжнім святом творчості та хорошої традиції прийому гостей на славетній запорізькій землі, - зазначила, вітаючи гостей,  директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Для слухачів передбачена участь у міні-лекціях, тренінгах, майстер-класах, творчих майстернях тощо.

Насичена програма занять допоможе  заохотити методистів, викладачів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти до поглиблення, розширення й удосконалення самоосвіти, сприятиме зміцненню зв’язків науки з практикою у роботі дошкільних навчальних закладів та впровадженню перспективного педагогічного досвіду щодо збереження дитячої субкультури в умовах системи дошкільної освіти;  співробітництву між регіонами України у сфері розвитку навчання та виховання дошкільників.  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень