Великобілозерська районна державна адміністрація

Території мають усунути всі проблеми з опаленням до настання морозів

Дата: 31.10.2016 16:23
Кількість переглядів: 396

На всіх територіях області розпочався  опалювальний сезон. Наскільки сталим є його проходження, стан розрахунків підприємств теплокомуненерго за енергоносії та стан укладення договорів на постачання газу розглянуто під час обласної селекторної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації (стажування) Володимир Тоцький.

- Акцентую вашу увагу: незважаючи на офіційні показники готовності, які дорівнюють 100%, увійшовши в опалювальний сезон, ми побачили низку проблем. Є претензії до «Запоріжгазу» та «Мелітопольгазу» щодо підключення. Нагадую: готовність визначається наявністю договорів з газопостачальниками щодо повірки приладів обліку. А вони є не у всіх. Не підключені до тепла об’єкти на деяких територіях. Особливо це стосується м. Запоріжжя. До облдержадміністрації надійшов шквал скарг на відсутність тепла в квартирах, - повідомив посадовець.

Про стан проходження опалювального сезону доповів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Петро Чуктуров.

За оперативною інформацією на 26.10.2016, у роботі знаходяться 564 котельні із 608 (93 %);  опалюються 5205 житлових будинків із 5232 (99 %), обладнаних централізованим опаленням, та 966 об’єктів соціальної сфери із 1010 (96 %), у т.ч.:  дошкільних закладів – 379 із 383 (99 %); учбових закладів – 516 із 556 (93 %);  лікарень – 71 (100 %).

Головним чином не працюють котельні при закладах освіти, які не опалюються на час канікул, у Василівському, Вільнянському, Запорізькому та Оріхівському районах; у Кам’янсько-Дніпровському  районі у шкільних котельнях тривають роботи із заміни лічильників газу.  З цієї ж причини не опалюється низка дошкільних закладів, які діють при учбових закладах.

Відсутнє тепло у житлових будинках: у м. Запоріжжя – 24 будинки (усуваються локальні аварії на внутрішньобудинкових теплових мережах); м. Токмак – три будинки не уклали з КП «Токмак теплоенергія»  договори відповідності та не підписали протоколи розбіжностей.

У ході селекторної наради представники територій, де залишилися проблеми з опаленням,  доповіли про заходи, які вживаються для стабілізації ситуації.

Підбиваючи підсумки, Володимир Тоцький наголосив на особистій відповідальності керівників територій за стале проходження опалювального сезону і закликав завершити всі необхідні роботи до настання морозів.


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень