Великобілозерська районна державна адміністрація

З робочим візитом в обласному центрі перебуває Міністр інфраструктури

Дата: 05.09.2016 09:31
Кількість переглядів: 469

Сьогодні в обласному центрі з робочим візитом перебуває Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Під час відвідування Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» Володимир Омелян заявив, що Міністерство інфраструктури має на меті поєднати усі регіони України швидкісним сполученням, зокрема авіаційним.

- Я щиро дуже хотів би, щоб українці літали сучасними якісними літаками сімейства Антонов. Над цим ми також працюємо. Думаю, спільно ми досягнемо якісних зрушень, коли всередині країни, так само як і за кордон, ми будемо подорожувати швидко і якісно. Тому наша мета, щоб кожен українець, який має бажання подорожувати, міг легко приїхати з одного кінця країни в інший, - наголосив Володимир Омелян.

Крім того, Міністр зауважив, що серйозним фактором розвитку якісного авіасполучення має стати конкуренція на ринку авіаперевезень.

- Мені приємно, що Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» продемонстрував мудрість, що вони відкриті для конкуренції. У нас були довгі дискусії з цього приводу. Але, насправді, конкуренція – це створення якісного продукту, це можливість для людей літати за дешевими цінами, хорошими літаками, - зауважив Володимир Омелян.

Також у рамках візиту Міністр відвідав найдовшу в Україні дитячу залізницю.

- Запорізька вузькоколійна залізниця – це унікальний комплекс, як з технічної точки зору, так і з ідеологічної. Сьогодні на базі Запорізької дитячої залізниці навчаються майже півтори тисячі школярів і щороку половина з її вихованців обирають навчання у профільний навчальних закладах, - зауважив Володимир Омелян.

Міністр привітав вихованців Запорізької дитячої залізниці з початком навчального року та подарував комп’ютер, який має стати частиною матеріальної бази комплексу. Запорізька дитяча залізниця має довжину колій 8,6 км, а повну експлуатаційну — 9,4 км, що робить її найдовшою дитячою залізницею в Україні. Наразі там навчаються близько 1400 школярів.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень