Великобілозерська районна державна адміністрація

У Запорізькій області залучення домогосподарств до системи субсидій йде за графіком

Дата: 14.11.2016 16:24
Кількість переглядів: 421

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав місцеву владу максимально реалізувати механізми знижки на оплату житлово-комунальних послуг у вигляді житлових субсидій, а також розстрочки на оплату житлово-комунальних послуг, щоб захистити кожну українську родину після запровадження ринкових цін на газ. Про це Голова Уряду заявив на селекторній нараді з питань реалізації програми житлових субсидій. Від Запорізької області у заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та керівники профільних  структурних підрозділів обласної виконавчої влади.

Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд передбачив низку механізмів-компенсаторів. Серед них – житлова субсидія, яку слід розглядати як адресну знижку для кожної української родини, яка має невисокі доходи.

Ті ж родини, що не хочуть чи не можуть оформлювати субсидії, мають можливість скористатися безвідсотковою розстрочкою на оплату житлово-комунальних послуг  протягом 12 місяців.

У свою чергу, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко  звернувся до керівників областей з вимогою негайно подати затверджені графіки залучення домогосподарств до системи субсидій по кожному району.

«Цифрові плани залучення домогосподарств до системи субсидій доведені до кожної області. Проте лише Вінницька, Миколаївська, Запорізька, Закарпатська, Рівненська, Черкаська, Київська, Полтавська, Дніпропетровська облдержадміністрації та місто Київ затвердили і передали конкретні графіки – зобов’язання по кожному району. По інших областях інформації немає. Тому у тих, хто досі цього не зробив, є 2-3 дні, щоб затвердити та передати необхідні плани», - наголосив Павло Розенко.

Урядовець також повідомив, що в листопаді, грудні і січні  прогнозується найбільше навантаження на управління соцзахисту щодо оформлення субсидій. У зв’язку з цим необхідно забезпечити їх належну роботу на місцях.

З цією метою рекомендовано залучити до процесу оформлення субсидій працівників з інших структурних підрозділів адміністрацій, відділень пенсійного фонду, служб зайнятості, поштарів, сільські ради та комунальні підприємства, а в необхідності безробітних, які перебувають на обліку в службах зайнятості.

На сьогодні в Україні призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 6,4 млн. домогосподарств.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень