Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізькі шляховики починають ремонт доріг новим методом

Дата: 05.09.2016 10:11
Кількість переглядів: 478

В області щоденно тривають роботи з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах державного значення. Зокрема, роботи тривають на трасі Запоріжжя-Маріуполь (від с. Кірово до с. Преображенка Оріхівського району) та Дніпропетровськ – Васильківка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь у м. Токмак за кошти держбюджету на загальну суму 63 млн. грн. Ремонт виконується філіями ДП «Запорізький облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.       

На автомобільній дорозі Дніпропетровськ – Мелітополь на 100 % виконані роботи з демонтажу залізобетонних плит по вулиці Нагірній у м.Токмаку. Продовжуються роботи з влаштування вирівнюючого шару покриття з використанням гарячої асфальтобетонної суміші.

Сучасною технологією - методом холодного ресайклінгу дорожніх одягів буде відремонтовано одну з найпроблемніших ділянок дороги державного значення Запоріжжя-Маріуполь. Ділянка розташована в Оріхівському районі Запорізької області.

За словами фахівців, для впровадження методу холодного ресайклінгу необхідно провести апробацію прийнятих технологічних рішень, визначення оптимальної товщини рециклювання існуючого покриття та оптимізації складу рецикльованої суміші, лабораторні дослідження для уточнення властивостей рецикльованої суміші.

Наразі Служба автомобільних доріг у Запорізькій області чекає на остаточні висновки науковців «Державного дорожнього науково-дослідного інституту ім. М.П. Шульгіна» щодо ремонту проблемної ділянки. Необхідні лабораторні дослідження спеціалістами вже проводяться.

Технологія холодного ресайклінгу передбачає зняття асфальтного шару та його подальшу переробку. Філією «Запорізька ДЕД» ДП «Запорізький облавтодор» вже відфрезеровано 5,1 км дороги, готуючи ділянку під холодний ресайклінг. Крім того, дорожники ДП «Запорізький облавтодор» влаштували протягом 5 кілометрів вирівнюючий шар покриття, використавши близько 2 847,5 т асфальтобетону. Раніше на автодорозі Запоріжжя-Маріуполь вже проведено підготовчі роботи з встановлення дорожніх знаків та планування узбіч.

Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг.

На період виконання робіт рух транспорту буде здійснюватися в об’їзд автодорогами Комишуваха-Магдалинівка-Юрківка-Кірове-Омельник та Оріхів-Новопавлівка-Юрківка. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв, що прямують дорогою Запоріжжя-Маріуполь, бути уважними та не перевищувати граничної швидкості руху, оскільки на даній дорозі тривають ремонтні роботи.

 

 

 

 Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень