Великобілозерська районна державна адміністрація

Служба зайнятості пропонує оволодіти конкурентоспроможною професією

Дата: 11.07.2016 16:26
Кількість переглядів: 572

Можливість отримати якісну професійну освіту сьогодні дозволяє бути затребуваним на ринку праці. Оволодіння ж професією, яка має сталий попит у роботодавців,  дає стовідсотковий шанс знайти гідну роботу з достойною заробітною платою.

Для вирішення проблем підготовки якісних кадрів багато років працюють  центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості: Рівненський, Одеський, Дніпропетровський, Донецький, Луганський, Львівський, Сумський, Івано-Франківський, Харківський. У навчальних закладах здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації як безробітних за направленням державної служби зайнятості, так і слухачів за кошти юридичних та фізичних осіб. Крім традиційних тут можна здобути такі рідкісні фахи як бляхар, рибовод, вишивальник, в’язальник,  виноградар тощо.

Перевагами цих навчальних закладів є: стислі терміни навчання; максимальне врахування вимог роботодавців; висока ймовірність працевлаштування; впровадження новітніх технологій навчання; можливість навчатися за індивідуальною формою; комфортна атмосфера навчання для людей різного віку.

Для навчання безробітних використовується найсучасніше обладнання та техніка, матеріально-технічна база центрів постійно вдосконалюється та поповнюється. За словами директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік, сучасна матеріально-технічна база навчальних закладів забезпечує отримання безробітними знань та формування навичок, що відповідають вимогам роботодавців.

Центри забезпечують проживання слухачів під час професійного навчання у гуртожитку. Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво державного зразка. Витрати, пов’язані з організацією професійного навчання безробітних, проживання та проїзду до міста, де розташований навчальний заклад, фінансується службою зайнятості.

У 2015 році та в І півріччі  2016 року 429 зареєстрованих безробітних Запорізької області  пройшли навчання у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 

За детальною інформацією звертатися: відділ організації профнавчання ОЦЗ, тел. (0612)34-01-51, відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ, тел.(061)233-11-47.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень