Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль прозвітував за 100 днів своєї роботи

Дата: 05.09.2016 10:26
Кількість переглядів: 425

Доповідь голови облдержадміністрації Костянтина Бриля пройшла в рамках розширеного засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області.

Пріоритетними напрямками своєї роботи очільник регіону назвав: підтримку миру та стабільності в області, боротьбу з будь-якими проявами корупції, залучення інвестицій всіх рівнів та  втілення в життя реформи децентралізації, проголошеної Президентом України Петром Порошенком.

Як приклад здобутків влади області, які були напрацьовані під керівництвом Костянтина Бриля, стала робота Фонду Оборони, який спільними зусиллями запоріжців в поточному році зібрав для військових 8 мільйонів 173 тисячі гривень. Тож вже наприкінці квітня у с. Обільне Мелітопольського району відкрито перше в області мобільне містечко для військовослужбовців Збройних Сил України, що складається із двох житлових модулів, розрахованих на 32 місця кожен.

- Крім того, між облдержадміністрацією, обласним центром надання допомоги учасникам АТО і обласним центром первинної правової допомоги було підписано Меморандум про співпрацю, який дозволить більш ефективно, зручно та швидко надавати правову допомогу бійцям, які повернулися із зони проведення АТО та членам їх сімей. Держгеокадастр також пішов нам на зустріч, створивши першу в Україні інтерактивну карту земельних ділянок для учасників АТО, - заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Окремо очільник регіону доповів про результати боротьби з корупцією. Серед них – діяльність Антикорупційної комісії, створеної при облдержадміністрації, яка зафіксувала порушення в обласній клінічній лікарні.

- Нині нами було досягнуто значних успіхів у створенні конкурентноспроможного середовища у гемодіалізі. Так, вже близько 3-х місяців гемодіалізні компанії забезпечують запорізькі центри необхідними матеріалами. Що вже дало багатомільйонну економію. Аби хворі жителі регіону не були змушені кілька разів на тиждень «подорожувати» до обласного центру, влада вирішила відкрити пункти гемодіалізу одразу в кількох районах. Так, наприкінці травня було відкрито перший оновлений гемодіалізний центр на базі відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії у КУ «Токмацька центральна районна лікарня». Наступні кроки – оновлення гемодіалізних центрів у Мелітополі, Дніпрорудному, Запоріжжі та Бердянську, - зазначив Костянтин Бриль.

Не оминув увагою очільник регіону і питання інвестицій, як приклади навівши ПАТ «АЗМОЛ» та компанію «Нібулон». З більш масштабних та довготривалих проектів - міжнародний аеропорт «Запоріжжя», співпраця з Daewon GSI, німецьким банком KfW та Європейським інвестиційним банком.

- Ще один важливий проект – новий пасажирський автоперевізник – КП «Автогосподарство» Запорізької облради, що вийшов на ринок пасажирських перевезень громадським транспортом на приміських автобусних маршрутах області і був створений з метою підвищення рівня безпеки та якості перевезень в регіоні. Нині на базі комунального підприємства планується створення центру диспетчеризації пасажирських перевезень області, - підкреслив голова облдержадміністрації.

Під керівництвом Костянтина Бриля влада області та районів активно працює над децентралізацією. В рамках реалізації Програми підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2016 рік 6-ти об’єднаним громадам, утвореним у 2015 році, з обласного бюджету виділені кошти у розмірі 5 мільйонів гривень. Тож завдяки позитивним прикладам, цього річ загальна кількість об’єднаних - вже 19.

На останок Костянтин Бриль звернув увагу присутніх на майбутні плани своєї роботи. Серед них - завершення вже розпочатого. Так, «Врожай-2016» плавно переросте у «Врожай-2017». Не припиниться і «Курорт-2016» та боротьба з корупцією. Найбільшу увагу влада приділить створенню житла для військовослужбовців.

- Звичайно, моя робота, як очільника регіону не припиняється на цьому. Наприклад, наступний рік влада регіону активно працюватиме над реабілітацією та створенням житла для учасників АТО. Це стосується і створення в області окремого Центру реабілітації учасників бойових дій, де для бійців та членів їх сімей будуть організовані медичний та психологічний супровід фахівців, а також організація дозвілля. Також в планах на наступний рік – виділення кількох десятків квартир для захисників Вітчизни та їх сімей. Це стосується і колишньої поліклініки алюмінієвого комбінату, яку буде перетворено на гуртожиток для контрактників. Крім того, знайдено ще одну недобудову, що потребує зміни балансоутримувача та фінансової підтримки. Проте, в підсумку ми також отримаємо нове житло для ветеранів АТО. Перед усіма нами лежить чимало завдань, але я впевнений: разом ми впораємося з ними. Адже запоріжці завжди славились своєю працьовитістю та цілеспрямованістю, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень