Великобілозерська районна державна адміністрація

Майже 2 тисячі запоріжців прийнято на військову службу за контрактом

Дата: 05.09.2016 10:47
Кількість переглядів: 455

У Запорізькій області продовжуються заходи з медичного та професійно - психологічного відбору кандидатів на контрактну службу на посади рядового,  сержантського та старшинського складу.

За підсумками 14-го циклу відправки кандидатів на контрактну службу до бойових військових частин Збройних Сил України та навчальних центрів на контрактну службу прийнято 136 осіб.

У ІІІ кварталі на військову службу  за  контрактом вже прийнято 523 військовослужбовця при плані 760 осіб. З початку 2016 року на військову службу за контрактом  було прийнято майже 2000 військовослужбовців.

Наступний цикл відправки на контрактну службу заплановано на 14-16 вересня 2016 року.

З метою подальшого рекламування та проведення роз’яснювальної роботи щодо  переваг військової служби за контрактом серед цивільного населення  командуванням Запорізького обласного військового комісаріату  заплановано 6 вересня 2016 року в обласних, районних центрах зайнятості проведення «Ярмарок вакансій».

Також у районах області працюють мобільні групи районних військових комісаріатів та робочі групи бойових військових частин Збройних Сил України по залученню громадян на контрактну службу,  роз’ясненню умов проходження військової служби та забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців контрактної служби.

 

 

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень