Великобілозерська районна державна адміністрація

У більшості шкіл області розпочалися осінні канікули

Дата: 31.10.2016 16:27
Кількість переглядів: 281

У цьому навчальному році загальноосвітні навчальні заклади області самостійно визначають структуру навчального року та визначають строки проведення канікул за погодженням з місцевими органами управління освітою.

За даними Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, сьогодні майже у всіх школах області розпочалися осінні канікули, які триватимуть протягом тижня. Виняток складають усі 17 шкіл  м. Бердянська (9679 учнів), 20 загальноосвітніх навчальних закладів Запорізького району, крім Августинівського, Відрадненського, Кушугумського і Миколай-Пільського, (3707 учнів), Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Новомиколаївського району (499 учнів),  які згідно з робочими навчальними планами на канікули підуть пізніше. А в Михайлівському районі (2366 учнів), крім  Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 (168 учнів), учні 12 шкіл уже відгуляли канікули  на минулому тижні, і сьогодні приступили до занять.

Таким чином наразі здійснюється навчально-виховний процес у 50 загальноосвітніх навчальних закладах (16251 учень), а на канікулах перебуває 517 шкіл (142334 учнів).


 


 


 

 Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень