Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Тестування ЗНО наближається до фінішу

Дата: 15.06.2017 16:27
Кількість переглядів: 282

Вчора, 14 червня, запорізькі абітурієнти склали зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

Із 1135 зареєстрованих учасників на тестування не з’явилися 129 осіб. Явка склала 88,63 %. Одну особу  не було допущено до тестування у зв’язку з відсутністю при собі всіх необхідних документів, одну  видалено за порушення  правил тестування.

Результати тестування будуть оприлюднені до 23 червня.

Абітурієнти ще будуть складати 16 червня останнє тестування з хімії.

Також відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав».

Встановлено поріг «склав/не склав» з української мови і літератури, іспанської, німецької, французької, англійської мов і математики.

Поріг «склав/не склав» – це мінімальна кількість тестових балів, яку за виконання сертифікаційної роботи має набрати учасник, щоб скласти зовнішнє незалежне оцінювання та мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

До складу експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти входять фахівці з числа працівників Міністерства освіти і науки, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, середніх загальноосвітніх, вищих навчальних закладів та інших установ та організацій.

Пороговий бал з української мови і літератури визначено  24, з математики -11, з іспанської, німецької, французької, англійської мов – 14.

Засідання експертних комісій зі встановлення порогу «склав/не склав» з історії України, російської мови, біології відбудеться 16 червня, а з фізики, географії, хімії – 22 червня.

Результати учасників за шкалою 100–200 і в 12-бальній шкалі (з предметів, результат яких зараховується як оцінка за ДПА) будуть завантажені на інформаційні сторінки учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень