Великобілозерська районна державна адміністрація

На «Ярмарку вакансій» пропонують конкурентоспроможну професію – контрактну службу

Дата: 11.07.2016 16:27
Кількість переглядів: 511

На базі обласного центру зайнятості командування обласного військового комісаріату  проведено обласний день «Ярмарок вакансій».

Цей рекламно-агітаційний та інформаційно-роз’яснювальний захід проводиться систематично  з метою залучення громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості населення як непрацевлаштовані, для відбору кандидатами для проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу. На захід зібралися близько 100 зацікавлених осіб.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов ознайомив присутніх з умовами вступу, порядком проходження та перевагами військової служби, наданням пільг та соціальних гарантій для військовослужбовців та членів їх сімей.

Офіцер повідомив, що за  станом на 6 липня 2016 року  на посади рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом  за II квартал поточного року прийнято майже 800 осіб, а спочатку року - майже 1500 осіб. Планове  завдання для Запорізької області на липень з відбору кандидатів на контрактну службу складає майже 350 осіб.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України які пройшли професійно-психологічний відбір, медичну комісію і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

- Перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я, мають цивільну освіту за спорідненими з військовими спеціальностями, мають високий рівень фізичної підготовленості, - повідомив  полковник Михайло Логвінов.

За підсумками  проведення «Ярмарку вакансій»  10 громадян  виявили бажання записатися до числа кандидатів на військову службу за контрактом.

Такий самий захід відбувся і в районних центрах зайнятості області, де військові комісари районних (міських) військкоматів провели роз’яснювальну  роботу щодо залучення громадян на контрактну службу.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень