Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

Про відзначення 22 травня 2016 року Міжнародного дня біорізноманіття

Переглядів: 329

Щороку, 22 травня, світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2000 році.

Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття – «Актуалізація принципів збереження біорізноманіття; підтримання людей та їхнього благополуччя». Головне його завдання – привернути увагу до питань збереження біорізноманіття, як основи підтримки життя і засобів для існування людей.

Біорізноманіття підтримує добробут людей та сталий розвиток у всіх сферах діяльності, у тому числі в галузях економіки, таких як сільське господарство, рибальство, туризм та інших. Зупинивши втрати біорізноманіття, ми інвестуємо в людей, в їхнє життя та благополуччя. Біорізноманіття є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації, і рівень її стосунків з ним є показником духовності цієї нації.

Заклади освіти та культури району долучилися до відзначення Міжнародного дня біорізноманіття шляхом проведення різних інформаційно-просвітницьких заходів.

Міжнародний день біорізноманіття,  це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті.

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації 

« повернутися до списку новин