Великобілозерська районна державна адміністрація

Учасники АТО отримали у власність майже 200 земельних ділянок

Дата: 31.10.2016 16:29
Кількість переглядів: 391

До Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області надійшло 3360 заяв від громадян - учасників антитерористичної операції щодо надання дозволів на розроблення документації із землеустрою для отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства чи садівництва в межах норм безоплатної приватизації.

За підсумками їх розгляду землевпорядники видали 2178 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну площу 2698,7745 га.

З них планується виділити для ведення особистого селянського господарства 1373 ділянки загальною площею 2609,7245 га,  для ведення садівництва - 805 ділянок  загальною площею 89,05 га.

Наразі Головним управлінням затверджено та надано у власність учасникам антитерористичної операції 199 земельних ділянок  загальною площею 140,304 га. З них 131 ділянка призначена для ведення садівництва  на загальну площу 13,4089 га та 68 ділянок  - для ведення особистого селянського господарства на загальну площу 126,8951 га.

Фахівці ГУ Держгеокадастру нагадують, що на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації для забезпечення військовослужбовців - учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення зарезервовано земельні масиви сільськогосподарського призначення державної власності. Картографічні матеріали із зазначенням конкретного місцезнаходження зарезервованих земельних ділянок розміщені на офіційному веб-сайті Головного управління в розділі «До уваги учасників АТО».

Довідково: надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень