Великобілозерська районна державна адміністрація

Прем'єр-міністр дав старт новому перевантажувальному терміналу в Запорізькому районі

Дата: 15.06.2017 16:29
Кількість переглядів: 447

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочої поїздки до Запорізької області взяв участь у церемонії відкриття перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «Нібулон» у с. Біленьке Запорізького району. У заході взяли участь представники обласної влади на чолі з головою облдержадміністрації Костянтином Брильом.

Глава Уряду підкреслив, що відкриття такого потужного підприємства свідчить про відновлення економіки й дає надію на те, що таких об’єктів буде дедалі більше.

- Приємно відкривати нові підприємства. Наша країна має не просту історію і нині знаходиться у дуже важких умовах. Проте ми боремось, щоб Україна посіла гідне місце в Європі. Нам потрібні мир, демократія і сильна економіка. Власне сьогодні ми бачимо приклад реальності таких кроків. З кожним роком їх буде все більше. Все, що тут збудовано, створено руками українців і на благо України. Нині кожен шостий громадянин нашої держави задіяний у аграрному секторі. Я мрію про те, щоб у нашій країні зростала заробітна плата, щоб наша країна займала лідируючі позиції у світі на багатьох ринках. Ми маємо прекрасні перспективи для перетворення України в економічно сильну і соціально справедливу країну. Будемо все робити для того, щоб національна економіка розвивалася, і ви на своєму власному житті, доходах відчували, що Україна йде вперед, - зазначив Володимир Гройсман.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль нагадав, що лише за 100 днів на голому місці було створено таке потужне підприємство – перевантажувальний термінал ТОВ СП «Нібулон».

 - Сьогодні ми з вами є свідками надзвичайної події.  Це яскравий приклад співпраці влади, інвестора і людей. Це додаткові робочі місця та 300-400 тисяч гривень у  бюджет громади. Створення подібних потужностей і є головним прикладом розвитку децентралізації. Тут не було ні корупції, ні бюрократичних затримок. Крім того, інвестор показав своє соціально відповідальне ставлення до громади, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У свою чергу, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський відзначив,  що завдяки підтримці Володимира Гройсмана і Президента України  є можливість розвиватися

-  Приємно, що ми маємо таку довіру з боку  держави та міжнародних фінансових інституцій. Наступною буде Херсонська область. Нині ми розбудовуємо судноплавство та розвиваємо Дніпро  як транспортну артерію України. Під час будівництва ми дали людям 1500 робочих місць, установили в школі комп'ютерні класи, облаштували футбольне поле, створили новітні очисні споруди та відновили дорогу, - повідомив Олексій Вадатурський.

У ході церемонії відкриття Прем'єр-міністр Володимир Гройсман та інші почесні гості натиснули символічну кнопку запуску терміналу. Під час заходу відбулося також урочисте підписання кредитної угоди з Міжнародною фінансовою корпорацією на загальну суму 100 мільйонів доларів США.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень