Великобілозерська районна державна адміністрація

Через підвищення тарифів вимушені переселенці частіше звертаються за допомогою

Дата: 31.10.2016 16:30
Кількість переглядів: 456

За інформацією регіонального штабу з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО, в Запорізькій області на сьогодні зареєстровано 69 тисяч 113 внутрішньо переміщених особи, з них  чоловіків – 9706, жінок – 21153, дітей – 17399, інвалідів та людей похилого віку -  20855.

За словами фахівців, щоденно у будні дні реєструються чи звертається за допомогою орієнтовно п’ять  переселенців.  Найчастіше питання, з якими звертаються люди, стосуються отримання житла, реєстрації,  а також надання правових консультацій. Як підкреслив начальник штабу Микола Головань, наразі у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги люди частіше звертаються за матеріальною чи гуманітарною допомогою.

- Бувають різні звернення, проте найчастіше – це отримання житла та гуманітарної допомоги. Місця для поселення в області є, ми надаємо місця та житло тим, хто звертається. Область стабільно приймає як новоприбулих переселенців, так і вирішує питання тих людей, які приїздили до нас раніше. Наприклад, перший час люди проживали у родичів чи самостійно знімали житло, а потім постало питання знайти іншу домівку. Всі питання вирішуються в робочому порядку, позаштатних ситуацій у нас не виникає, - зазначив Микола Головань.

Наразі в області залишається 335 вільних місць для поселення. Вже традиційно найчастіше переселенці залишаються жити у м. Запоріжжі та Бердянську.

Довідково: регіональний штаб з питань соціального забезпечення та тимчасового розміщення сімей та переселенців із зони проведення АТО  функціонує при Головному управлінні ДСНС України в Запорізькій області, який розташований на вул. Фортечна, 65 (перший поверх). Також громадяни можуть звернутися до штабу за телефоном 787-94-31, або зателефонувати на безкоштовні номери 101 та 112, з яких їх переключать на обласний штаб.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень