Великобілозерська районна державна адміністрація

Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду

Дата: 13.09.2016 16:15
Кількість переглядів: 466

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 13 вересня 2016 року провів оперативну нараду за участі першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та начальника відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації.

          Під час оперативної наради підведені підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за минулий тиждень та намічено план роботи на поточний тиждень. В ході наради йшла мова про проведення в районі ямкового ремонту доріг та встановлення обмежувальних знаків, надання шефської допомоги військовій частині, залучивши до цієї роботи представників органів місцевого самоврядування, придбання для молодих спеціалістів  житла, про нагородження кращих представників сільськогосподарських підприємств, підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради та колегію райдержадміністрації, проведення засідання комісії райдержадміністрації з передачі в оренду невитребуваних земельних часток (паїв). Також, піднімались питання транспортного сполучення з віддалених територій району, впорядкування вуличної торгівлі, переведення загальноосвітніх та дошкільних закладів, у відповідності до їх Статутів, (як юридичних осіб), відкриття ними казначейських рахунків.                                                                                

За результатами обговорення надано ряд завдань заступникам голови та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень