Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Про оздоровчу кампанію 2017 у Великобілозерському районі

Дата: 08.06.2017 16:32
Кількість переглядів: 348

Починаючи з 29 травня 2017 року, на базі загальноосвітніх навчальних закладів району розпочали свою діяльність 5 пришкільних  оздоровчих таборів з денним перебуванням дітей. Керівники пришкільних таборів забезпечують повноцінне функціонування таборів та організовують змістовне дозвілля дітей та екскурсії за межі села. Також, забезпечуються надання методичної та організаційної допомоги таборам у проведенні культурно-масових і спортивних заходів, гурткової роботи працівниками КЗ «Будинок дитячо-юнацької творчості», КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Великобілозерської районної ради Запорізької області, служби у справах дітей райдержадміністрації, закладів культури району. Оздоровча зміна продовжиться до 18 червня 2017 року.

За сприяння  відділу освіти, культури та туризму, молоді та спорту райдержадміністрації 03 червня 2017 року було забезпечено перевезення 20 дітей до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Факел» м. Бердянськ, де з 03.06.2017 по 23.06.2017 буде оздоровлено 20 дітей району за кошти обласного бюджету.

Послугами з оздоровлення забезпечено такі категорії дітей:

-10 дітей з малозабезпечених сімей,

-4 дітей учасників бойових дій,

-1 дитина внутрішньо-переміщеної особи,

-1 дитина позбавлена батьківського піклування,

-3 дітей з багатодітних сімей,

-1 дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку.

Супроводжували дітей під час поїздки спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації та шкільний медичний працівник.   

За інформацією управління соціального

захисту населення райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень