Великобілозерська районна державна адміністрація

В онкодиспансері знайдено ліки, що приховувались від пацієнтів

Дата: 06.06.2016 08:56
Кількість переглядів: 564

Про це заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час інтерв'ю на одному із запорізький телеканалів.

- Днями ми отримали перші результати нашої прискіпливої уваги до онкодиспансеру. На території лікарні була знайдена певна частина ліків, які по документах були списані і мали дійти до пацієнтів. Відповідно ті препарати, що важкохворі люди мали отримати безкоштовно, чомусь затримались на складі. Це говорить про те, що медикаменти, придбані за бюджетні кошти, скоріш за все передавались людям за гроші. Адже ми розуміємо: коли в сім'ї біда - ніхто не звертає увагу на ціни ліків. Тому влада регіону наголошує: все, що виділяється з бюджету, має реально доходити до людей, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону наголосив на тому, що зміни у медицині є одним з основних напрямків роботи обласної влади. Адже вона певним чином пов'язана із боротьбою з корупцією. Аби у питанні здоров'я людей не було жодних зловживань,  керівництвом області нині активно впроваджується в життя електронний документообіг. Він дозволить контролювати хід лікування та наявність необхідних препаратів у кожного запоріжця, що потрапив до лікарні.

- Коли людина потрапляє до лікарні, вона матиме електронну медичну картку, де не лише фіксуватиметься хід лікування, а і всі препарати, що хворий має отримувати за державні кошти. Крім того, Департамент охорони здоров'я ОДА на відстані в будь який момент зможе перевірити хід лікування та наявність необхідних медикаментів. В разі, якщо будуть зафіксовані системні порушення з боку медперсоналу, ми будемо приймати відповідні кадрові рішення, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як нагадав очільник регіону, вперше електронні картки були введені у перинатальному центрі. Проте влада планує запровадити їх і в обласній лікарні. А в підсумку на території всієї області.

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень