Великобілозерська районна державна адміністрація

Діти започатковують пілотний фестиваль з розвитку зеленого туризму

Дата: 06.06.2016 10:16
Кількість переглядів: 591

У Міжнародний день захисту дітей у селі Атманай   Якимівського району розпочав  роботу пілотний проект «Фестиваль «Арка миру» в рамках розвитку сільського зеленого туризму. Захід проводиться за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Організатори мають на меті створити для дітей і молоді літній мовний табір з вивчення англійської мови, організувати їх відпочинок і оздоровлення, суміщаючи з проведенням майстер – класів з українського ужиткового мистецтва.

Таке поєднання відпочинку і змістовного  дозвілля  у період  літніх канікул створює умови для підвищення мотивації саморозвитку, патріотичного виховання, збереження українського народного мистецтва та традицій.

Учителі   місцевої школи  пройнялися  цією ідеєю, яку запропонувала  їх  колега, вчитель Атманайської ЗОШ  Галина Карабут.   Не залишилися байдужими   і  жителі   села, взявши активну участь  в облаштуванні та благоустрої  «Зеленої садиби Атманаю».

Матеріали для майстер - класів   придбано за кошти вільного залишку бюджету Атманайської сільської ради.  Вчителі–майстрині працюють  на волонтерських засадах, тому відвідування  майстер–класів безкоштовне для всіх бажаючих.   Планується провести майстер–класи з виготовлення фенічек, також у програмі - аплікація з  паперу, квілінг, витинанка на папері, іграшки з полімерної глини, кулькові іграшки, плетіння іграшок, солом’яний оберіг, в’язання квітів-застібок, вітраж на склі, сувеніри із солоного тіста, гончарство, вишивка рушника миру.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень