Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Поки я залишаюся керівником Запорізької області, тут не лунатимуть заклики до отримання спецстатусу»

Дата: 06.06.2016 10:47
Кількість переглядів: 552

Під час п’ятої сесії сьомого скликання  обласної ради голова облдержадміністрації Костянтин Бриль закликав депутатів до консолідації та підтримки іміджу нашого регіону на загальнонаціональному рівні.

Як повідомив очільник області, 12 травня цього року в приміщенні Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему: «Соціально-економічні проблеми регіонів України. Запорізька область», який був ініційований міжрегіональним об'єднанням «Депутатське об'єднання з реформування податкового, митного та земельного законодавства України». В його роботі  взяли участь 13 народних депутатів України. Зокрема, 10 депутатів від Запорізької області.

За словами Костянтина Бриля, на цей захід запрошувалися тільки обрані і «потрібні» люди. Тоді як представники влади та демократично налаштовані депутати потрапили туди випадково.

- Про можливість проведення антиукраїнського круглого столу мені повідомили працівники правоохоронних органів. Від них я дізнався про заплановані агітаційні звернення, заклики надання Запорізькій області спеціального економічного статусу і щодо виборності голів обласних і районних державних адміністрацій. Упевнений, що подібні зустрічі паплюжать чесне ім'я нашого прифронтового регіону і спрямовані на його розхитування. Тож хочу попередити всіх керівників політичних партій, що поки я залишаюся керівником Запорізької області,  тут не лунатимуть заклики до отримання спецстатусу, як свого часу це було в Донецькій та Луганській областях, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також очільник регіону повідомив, що на ім'я голови Верховної Ради України Андрія Парубія, обласного прокурора Олександра Шацького і керівництво СБУ були направлені офіційні листи з проханням розібратися в ситуації і дати правову оцінку словам і діям учасників круглого столу.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень