Великобілозерська районна державна адміністрація

Петро Порошенко: Успіх України та міжнародний діалог допоможуть повернути окупований Крим

Дата: 11.04.2016 16:36
Кількість переглядів: 607

Під час виступу в Національному прес-клубі Японії Президент Петро Порошенко підкреслив, що успіх України та міжнародний діалог допоможуть повернути український суверенітет на окупований Росією Крим.

«Настали важкі часи для людей, що живуть в Криму. І єдиний шлях, яким ми можемо повернути кримчан, це продемонструвати успіхи України – втілення реформ для підтримання та зміцнення демократії, безвізовий режим з ЄС, відкритість для бізнесу та підвищення рівня життя», - наголосив Глава держави, відповідаючи на запитання як він бачить можливість повернення Криму.

Петро Порошенко підкреслив, що тільки успіх України може сприяти поверненню окупованого півострова, навіть незважаючи на постійну потужну російську пропаганду.

Глава держави висловив сподівання, що санкції щодо Росії будуть діяти до повного виведення її військ з території України. «Я сподіваюсь, що всі країни, які підтримують Україну, скасують санкції як тільки Росія виведе свої війська та настане мир і стабільність на Сході, а також коли будуть виведені війська із Криму», - підкреслив Глава держави.

На уточнююче запитання щодо схожості ситуації в Криму з проблемою північних територій Японії, Президент зазначив, що не можна вирішувати спірні питання міжнародного права із застосуванням військової сили. «Наслідки будуть надзвичайно небезпечними. Для врегулювання проблем має використовуватися мова дипломатії», - підкреслив Глава держави. Президент додав, що Україна ніколи не підтримувала використання мови сили задля звільнення Криму і допомогти вирішити ситуацію може глобальний діалог.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень