Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Тиском на журналістів Запорізький регіон намагаються розхитати»

Дата: 06.06.2016 11:00
Кількість переглядів: 449

Про це заявив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час наради за участю представників правоохоронних органів за фактом побиття журналіста «Громадське ТБ Запоріжжя» Анатолія Остапенка. Насамперед очільник регіону відповів на запитання присутніх медійників, які стосувалися розслідування побитого журналіста. А саме – будинку посадовця.

- Я пишаюсь будинком, який звів своїми руками разом з батьком.  Кожен справжній чоловік має звести будинок, посадити дерева та виростити дітей. Нині я цього досяг. Проте, якщо мені як держслужбовцю це ставлять у провину, це якесь викривлене розуміння сімейних цінностей, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Також присутній на нараді начальник ГУ Нацполіції України в Запорізькій області Віктор Ольховський поінформував  про те, що розслідувати кримінальну справу за фактом побиття журналіста «Громадське ТБ Запоріжжя» Анатолія Остапенка будуть фахівці обласного управління Нацполіції.  Наразі проведено всі необхідні першочергові слідчі дії, тривають експертизи та вже існують певні напрацювання. Проте говорити про конкретні результати ще зарано. В майбутньому про досягнення та нові деталі справи буде доповідати старший слідчий або уповноважені особи.

У свою чергу, керівник УСБУ в Запорізькій області Олександр Шмітько попросив журналістів не піддаватися на антидемократичні провокації.

- Ми  неодноразово збирались разом, коли під загрозою була наша область. Свого часу, під час «яєчної неділі» запоріжці показали свою точку зору та дали відсіч сепаратизму. Проте нині на фінансування громадських організацій, які мають розгойдувати ситуацію в Харківській та Запорізькій областях, нашими опонентами виділяється чимало коштів. Тож мені дуже би хотілось не розхитування ситуації, а консолідації наших зусиль, - підкреслив Олександр Шмітько.

За словами Костянтина Бриля, нині керівництвом обласної влади  було порушено кілька проблемних тем, що не сподобалось місцевим елітам. Це стосується напрямків пасажироперевезень, медицини та інших. Тож реакція є відповідною. Проте очільник регіону пообіцяв не спинятись,  зазначивши, що кожна протизаконна дія буде перебувати на контролі влади регіону та правоохоронців, так само, як свого часу було з корупційними порушеннями  на Запорізькій митниці.

- Сьогодні тиском на журналістів Запорізький регіон намагаються розхитати. Я докладу всіх зусиль, аби в Запоріжжі ніколи не повторювались побиття журналістів та громадських активістів. Адже це характеризує громадське суспільство та є ознакою того, що у нас існують проблеми зі свободою слова. Я дуже зацікавлений у завершенні цього розслідування. Віднині і в майбутньому будь-яка проблемна інформація триматиметься нами на особливому контролі, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень