Великобілозерська районна державна адміністрація

Для агропромислового комплексу фахівці розробляють нову програму підтримки

Дата: 12.12.2016 16:37
Кількість переглядів: 406

Сучасний стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу обговорили учасники наради з питань розробки програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Запорізької області на 2017-2020 роки, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації (стажування) Олександа Німаса.

Як наголосив посадовець, у першому кварталі 2017 року буде прийнято нову програму, яка має підтримати агропромисловий комплекс Запорізької області. Попередні програми вже втратили свою актуальність та не відповідають потребам сучасності.

- Сучасний ринок має свої умови, для аграріїв стає невигідною власна справа. Наша задача – стимулювати фермерів та міняти цінову політику. Необхідно виробляти якісну продукцію і  створювати умови, щоб сільгоспвиробники були зацікавлені розвивати свою діяльність, - наголосив Олександ Німас.

Зокрема, пропонується вдосконалити виробництво продукції фермерами та аграріями завдяки сучасному обладнанню. Також  слід продовжити мораторій на перевірки агропромислових підприємств. На думку учасників наради, це буде лише сприяти розвитку агропромислового сектору регіону.

Також учасники наради розглянули сучасний стан, перспективи та проблеми розвитку агропромислового комплексу Запорізької області, питання державної підтримки сільськогосподарського виробництва, які знайдуть своє відображення у програмі.


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень