Великобілозерська районна державна адміністрація

Майже шість тисяч бійців АТО та членів їх сімей звернулися до Центру допомоги

Дата: 06.06.2016 11:16
Кількість переглядів: 589

До Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації щоденно звертається близько 50 людей: і самі приходять, але більшість телефонують. Загалом з початку роботи Центру до його працівників та волонтерів за допомогою звернулися 5,5 – 6 тисяч жителів регіону. Про це повідомив керівник Центру Олексій Сквордяков.

- Останнім часом до Центру стало звертатися більше людей. Це обумовлено тим, що відбулася четверта черга демобілізації, а скоро очікується й п’ята черга. Центр  працює за принципом єдиного вікна, тож бійці та їх родини можуть в одному місці отримати консультації та допомогу з різних нагальних питань щодо соціального захисту та реабілітації, - зазначив Олексій Сквордяков.

За його словами, до Центру найчастіше звертаються щодо постановки на квартирний на облік, виділення земельної ділянки, оздоровлення, пільг та харчування дітей учасників АТО в дошкільних і шкільних закладах, отримання медичної допомоги та реабілітації. Також актуальним залишається питання отримання статусу учасника АТО для добровольців.

- Учасники АТО та члени їх сімей звертаються не лише безпосередньо до Центру, а й до волонтерів, які працюють у районах міста та області. З початку нашої роботи звернулося близько 5,5 – 6 тисяч запоріжців. Усі звернення ми приймаємо, опрацьовуємо, допомагаємо вирішити. Більшість з них вдалося вирішити позитивно. Центр постійно підтримує зв’язок із військовими частинами, волонтерськими організаціями та окремими волонтерами, представниками влади. Консолідуючи зусилля, ми прагнемо допомогти розв’язати всі проблеми, з якими доводиться зіштовхуватися бійцям та членам їх сімей, - підкреслив Олексій Сквордяков.

Довідково: Центр працює при облдержадміністрації з 8.00 до 17.00  по буднях, тел. 236 - 25 - 25.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень