Великобілозерська районна державна адміністрація

У Великобілозерському районі відбувся літературний флешмоб «Читаємо Шевченка разом»

Дата: 09.03.2017 16:37
Кількість переглядів: 362

«Кобзарю! Знов до тебе я приходжу, бо ти для мене совість і закон...» -  так сказала в одному зі своїх віршів видатна українська поетеса Ліна Костенко.

З нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження видатного діяча української літератури Тараса Шевченка, 09 березня 2017 року в центрі села, біля пам’ятника Великого Кобзаря, відбувся літературний флешмоб «Читаємо Шевченка разом». У заході взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Шворак, представники органів місцевого самоврядування, керівники закладів освіти та культури району, учнівська молодь та громадськість. Очільник району Юрій Шворак наголосив, що сьогодні, як ніколи, актуальні Шевченкові слова - «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь».

Мета даного заходу - показати, якою зрозумілою, рідною та актуальною є для українців поезія Тараса Шевченка навіть через два століття.

Під час заходу всі бажаючі, а це і дошкільнята, і учні загальноосвітніх навчальних закладів, і працівники закладів освіти та культури району декламували уривки з творів Кобзаря.

Тарас Шевченко - постать велетенська і унікальна. Минають роки, століття, відходять у небуття покоління людей, а поезія Кобзаря актуальна й нині, продовжує хвилювати тих, хто живе і сьогодні.


  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень