Великобілозерська районна державна адміністрація

На вибір - гранти для розбудови громадянського суспільства

Дата: 06.06.2016 11:38
Кількість переглядів: 484

Неурядові організації, комерційні неурядові організації, державні установи, незалежні засоби масової інформації, громадські ініціативи, підприємці мають можливість отримати фінансову підтримку за рахунок іноземних грантів. Серед пріоритетних напрямків фінансової підтримки – розвиток медіа, культура співробітництва, самозайнятість, відкриття власної справи, інтеграція тощо.

У рамках проекту «Замінимо мури відчиненими вікнами», який реалізується DVV International спільно з Інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, можна отримати міні-гранти на реалізацію проектної ініціативи та пройти навчання за різними напрямками громадської діяльності. Проект спрямований ??на розвиток культури співробітництва у локальних спільнотах України. Цільові групи проекту: активісти громадських організацій; фахівці установ культури (будинки культури, музеї, бібліотеки тощо); представники органів влади та місцевого самоврядування; журналісти місцевих медіа. На першому етапі за підсумками конкурсу проектних заявок на міні-гранти будуть відібрані дев'ять організацій-партнерів з дев'яти областей України: Житомирської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Київської, Сумської, Чернівецької, Львівської. Дедлайн – 3 червня 2016 року. Детальніше – тут.

ГО «Фундація прав людини» запрошує членів Львівської, Вінницької та Запорізької громади до участі у конкурсі бізнес-планів на започаткування підприємницької діяльності чи малого бізнесу в рамках реалізації проекту «Програма розвитку підприємництва та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб «НОВИЙ СТАРТ».  У межах реалізації бізнес-планів кошти гранту можуть бути використані, зокрема, на такі види діяльності: купівля обладнання для виробництва товарів; забезпечення інструментами для надання послуг; забезпечення ресурсами для виробництва товарів та надання послуг. Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес-плану становить до 1000 євро в гривневому еквіваленті.  Дедлайн – 15 червня 2016 року. Детальніше – тут.

Фонд «Східна Європа» у співпраці з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. оголошує конкурс на проведення інформаційних кампаній у нових і традиційних ЗМІ, спрямованих на підвищення обізнаності населення та популяризацію ідеї соціального підприємництва в Україні. Інформаційні кампанії повинні бути спрямовані на такі теми: соціальне підприємництво: як це працює; різниця між класичним та соціальним підприємством; вирішення актуальних суспільних проблем за допомогою соціального підприємництва; приклади успішних українських соціальних підприємств та результати їх роботи. Середній розмір гранту – 70 000 грн. Дедлайн – 15 червня 2016 року. Детальніше – тут.

Фонд «Східна Європа» у співпраці з німецькою громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. оголошує конкурс на проведення інформаційних кампаній у нових і традиційних ЗМІ, спрямованих на підвищення рівня медійної компетенції в українському суспільстві, формування збалансованого ставлення до отриманої із ЗМІ інформації та налагодження діалогу і взаєморозуміння в суспільстві. Інформаційні кампанії повинні бути спрямовані на такі теми: розпізнавання необ’єктивної інформації в медіа; боротьба з пропагандою та руйнування негативних стереотипів; навчання дітей медіа грамотності; залучення молоді до національного діалогу та пошуку шляхів порозуміння. Середній розмір гранту – 70 000 грн. Дедлайн – 21 червня 2016 року. Детальніше – тут.

МО «Нова генерація» оголошує конкурс проектів на отримання міні-грантів у рамках проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», який реалізується за підтримки National Endowment for Democracy.  Метою конкурсу є розвиток та підтримка соціальних ініціатив у локальних громадах Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Пріоритет надаватиметься проектам: у яких закладено партнерство з місцевими інституціями (наприклад, місцевою владою, закладами освіти, засобами масової інформації, місцевим партнером); їхня роль у реалізації проекту має бути обґрунтована й описана у проектній заявці; в яких закладено партнерство з організаціями/ініціативними групами зазначених областей. Розмір гранту - до 800 доларів США (власний внесок – не менше 10%). Дедлайн – 23 червня 2016 року. Детальніше – тут.

 

Контакти

Ресурсний центр ГУРТ

info@gurt.org.ua

(044) 296 10 52

http://gurt.org.ua/

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень