Великобілозерська районна державна адміністрація

Об’єднані територіальні громади активно користуються можливістю покращити інфраструктуру за державні кошти

Дата: 06.06.2016 11:55
Кількість переглядів: 537

Проектні пропозиції об’єднаних територіальних громад розглянуто на засіданні комісії з підготовки висновків щодо проектних заявок на проекти, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури, яке провела заступник голови – керівник апарату  обласної державної адміністрації, Зінаїда Бойко.

            Посадовець повідомила, що 18 проектних заявок від об’єднаних територіальних громад, які були розглянуті на попередньому засіданні, подано на погодження до спеціальної комісії, утвореної Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. За попередньою інформацією Мінрегіону, комісія розглянула заявки від Комиш-Зорянської селищної ОТГ, чотири з них пройшли погодження урядовців на загальну суму 3 872,977 тис. грн. Зокрема, це капітальний ремонт будинку культури громади, реконструкція системи опалення з установленням модульної котельні на твердому паливі для Комиш-Зорянської, Білоцерківської, Шевченківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та сільського будинку культури в с. Шевченківське.

Начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Олександр Билим роз’яснив, що проектні заявки оцінюються на відповідність критеріям, зокрема повинні відповідати плану соціально-економічного розвитку громади та напрямам, визначеним постановою КМУ.

            Під час засідання члени комісії  розглянули ще 17 проектних заявок від об’єднаних територіальних громад, а саме: одну Комиш-Зорянської селищної територіальної громади на загальну суму 445 тис .грн; Берестівської сільської територіальної громади – три проектних заявки на загальну суму 1 701,17 тис.грн; Смирновської сільської територіальної громади – сім на загальну суму 3 868,33 тис. грн; Чапаєвської сільської територіальної громади, яка подала шість проектних заявок на загальну суму  3 205,7 тис. грн.

            Члени комісії  підтримали всі проектні пропозиції від громад. Однак, при розгляді пакета документів Чапаєвської ОТГ було виявлено ряд недоліків, зокрема фахівцями Управління капітального будівництва облдержадміністрації надано рекомендації відкоригувати назви проектів.

            На сьогодні об’єднані територіальні громади активно працюють над формуванням пропозицій щодо розвитку інфраструктури. Передовиками у цьому питанні є Смирновська та Чапаєвська ОТГ, які надіслали пропозиції, що охоплюють 100 % наданої їм державної субвенції. У той час як Веселівська ОТГ надала лише одну проектну заявку.

            Підбиваючи підсумки, Зінаїда Бойко наголосила, що всі виявлені недоліки необхідно виправити в найкоротший термін та подати на розгляд до урядової комісії. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації надано доручення згуртувати роботу для якнайшвидшого розгляду заявок.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень