Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Недарма наш край був обраний для проекту інклюзивної освіти, адже наші педагоги є найкращими»

Дата: 12.12.2016 16:39
Кількість переглядів: 431

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь в урочистій презентації Х Міжнародного інтеграційного фестивалю дитячої життєтворчості «Шлях до успіху 2017», присвяченого Міжнародному дню інвалідів, що відбулася в Хортицькій національній академії. На захід також завітала директор Департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Озерова.

У своєму привітанні почесних гостей та учасників урочистого заходу ректор Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії  Валентина Нечипоренко висловила щиру подяку, побажала щастя, здоров’я всім небайдужим та тим, хто опікується долею дітей і молоді з особливими потребами.

Костянтин Бриль також привітав учасників фестивалю та запевнив їх, що влада всебічно допомагатиме розвитку їхнього навчального закладу.

- Першочергове завдання влади – оберігати та допомагати нашим дітям. Щиро дякую всьому педагогічному колективу та керівництву Хортицької національної академії за їхню турботу та ласку, яку вони дарують дітям. Хочу підкреслити, що недарма Фонд Порошенка та особисто Марина Порошенко обрали наш край для реалізації проекту інклюзивної освіти, адже наші педагоги є найкращими, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону також нагадав про обіцянку влади збудувати в навчальному закладі басейн та запевнив, що вже в наступному році буде обиратись фірма, що будуватиме необхідний для закладу власний басейн.

Після урочистого відкриття  дитячі і юнацькі колективи своїми яскравими виступами створили в залі атмосферу свята. Серед них -вокальний ансамбль «Ровесники» та інструментальний ансамбль «Клавіші». Присутні також вітали випускника Хортицької  академії, переможця міжнародних фестивалів та конкурсів Олега Оніщука, який своєю піснею запевнив, що все буде добре, доки ми шануємо й поважаємо один одного.


 


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень